दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

स्थानीय निर्वाचनमा कपिलवस्तु नगरपालिकामा कांग्रेस र एमाले बिच नै प्रतिस्पर्धा हुने

कपिलवस्तु । आउने बैशाख ३० गते हुने निर्वाचनमा कपिलवस्तु नगरपालिकामा कांग्रेस र एमाले बिच नै प्रतिस्पर्धा हुने देखिएको छ । गत निर्वाचनमा २०७४ मा कांग्रेसले मेयर, उप मेयर र वडा नम्बर २,३,५,७,८,१० मा जितेको थियो । गत निर्वाचनमा पुर्व मेयर रामदास गुप्ता स्वतन्त्र रुपमा मेयरमा उम्मेदवार बनेका थिए । उनी ५ हजार ६३१ मतका साथ दोश्रोे भएका थिए । त्यस बेलाका एमालेका उम्मेदवार अब्दुल रउफ खाले २ हजार ४६१ मतका साथ चौथो भएका थिए । अहिले दुबैको मत जोडदा एमालेका उम्मेदवार मजबुत स्थानमा जाने देखिन्छ । गत निर्वाचनमा बुजेशका समर्थक र एमाले गरी ५ वडाध्यक्ष जितेका थिए ।

चुनाव रोचक हुने

आउने बैशाख ३० गते हुने निर्वाचन रोचक हुने भएको छ । एमालेबाट राजेश कुमार गुप्ताले टिकट पाए उनी र कांग्रेसका उम्मेदवार बिच नै प्रतिस्पर्धा हुने भए पछि सुदीप पौडल कुन पार्टी बाट चुनाव लडछन त्यसले पनि चुनाव रोचक बनोउने मतदाताहरु बताउछन ।

युवा माझ लोकप्रिय रहेको पौडेल जनता समाजबादी पार्टीमा प्रबेश गरी मेयरमा लडे भने त्रिपक्षीय भिडन्त हुने मतदाताहरु ब्ताउछन् । तर जनता समाजबादी पार्टीमा उनी प्रबेश गर्छन या गर्दैनन अझैसम्म त्यस बारे कुनै जानकारी आएको छैन ।

२०७४ को निर्वाचनमा जनता समाजबादी पार्टीले ४ हजार ५४ मत ल्याई तेश्रो भएको थियो । कपिलवस्तु नगरपालिकामा ४७ हजार ८० मतदाता

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation