दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

जसपा विजयनगरले गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षको टुङ्गो लगायो

कपिलवस्तु । जनता समाज बादी पार्टी नेपाल विजयनगरले गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष पदको नाम टुङ्गाएको छ ।आज बसेको पार्टीको बैठकले गाउपालिकाको अध्यक्ष पदमामा सर्वसम्मत राम निवास पुरी र उप मेयर मा दुई जना आकाक्षिं पर्भावती थारु र अशुनी कुमार चाइको नाम टुङ्गाएको जसपा विजयनगरका अध्यक्ष सन्तराम तेलिले जानकारी दिनु भयो ।

७ वटा वडा रहेको गाउँपालिकामा वडा नम्वर ३,४,५,६,७नम्बर वडामा सर्वसम्मत रूपले वडाध्यक्षको नाम सिफारीस भएको अध्यक्ष तेलिले जानकारी दिनु भयो ।

उहाँका अनुसार वडा नम्बर २ मा सन्तराम तेलि , ४ मा जीवन लाल तिवारी , ५ मा विजय सिहं चौहान, ६ मा असोक कुमार जैस र ७ मा वृज राज चौधरीको नाम टुङ्गिएको हो ।यी बाहेकका अन्य दुई वटा वडामा पनि भोलि सम्म सर्वसम्मत नाम अनुमोदन हुने अध्यक्ष तेलिले जानकारी दिनु भयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation