भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

कांग्रेस शिवराजले मेयरको लागी ८ जनाको नाम सिफारीस

कपिलवस्तु।
नेपाली कांग्रेस शिवराज नगरसमीतीले मेयर उपमेयर पदको लागी नाम सिफारीस गरेको छ । कांग्रेसले शिवराजमा मेयर पदको लागी ८ जना उपमेयरमा ३ जनाको नाम सिफारीस गरेको जनाएको छ । नगर समितिमा प्राप्त भएको निवेदन लाई नगर समीतीको वैठकवाट निर्णय गरेर क्षेत्र न ३ क को समितिमा सिफारीस गरिएको सचिव विष्णु पोखरेलले वताउनुभएको छ । मेयरमा हुमाकान्त खनाल , ईश्वरी प्रसाद पाण्डे , अजय थापा , जमसेर अली मिंया , हरिप्रसाद पोखरेल , विनोद नेपाल , कृष्ण प्रसाद पौडेल र गोविन्द वहादुर खत्रीको नाम सिफारीस गरिएको सचिव पोखरेलले जानकारी दिनुभएको छ । उपप्रमुखमा गोमा देवी पाण्डे , सारदा कार्की रायमाझी , र लक्ष्मी चौधरीको नाम सिफारीस गरिएको वताईएको छ । नगर सचिव विष्णु पोखरेलले कांग्रेस क्षेत्र न ३ क का सहसचिव दिनेश खनाललाई सिफारीस पत्र हस्तान्तरण गर्नुभएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation