भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

नेपाली कांग्रेस कपिलवस्तुले गठवन्धनको जिम्मा नगरलाई दियो

कपिलवस्तु ।
नेपाली कांग्रेस जिल्ला कार्यसमीती कपिलवस्तुले गठवन्धनको जिम्मा नगरलाई दिएको छ । जिल्लाको तौलीहवामा वसेको वैठकले स्थानीय आवश्यकता अनुसार गठवन्धन गर्न नगर समीतीलाई जिम्मा दिने निर्णय गरेको हो ।
जिल्लाले गठवन्धनको विषयमा अध्यन्न , परामर्स र गठवन्धन दल संग छलफलका लागी दश ओटै पालिकामा प्रतिनिधि समेत पठाईसकेको प्रवतmा ईश्वरी प्रसाद पाण्डले वताउनुभएको छ । नगर समिति संग छलफल र संवयन्य गरि आवश्यकता अनुसार गठवन्धन दलभित्रका पार्टिहरुसंग गठवन्धन गर्ने प्रवतmा पाण्डेले जानकारी दिनुभयो ।
नगर समितिवाट गठवन्धन आवश्यक भए नभएको दुवै प्रकारका राय प्राप्त भएकाले आवश्यक भए नभएको थप अध्यनन गरि निर्णय गर्ने तयारी गरेको वताईएको छ । कांग्रेस कपिलवस्तुले गठवन्धनको विषयमा जिल्लाका सवै जसो पालिकाहरुमा छलफल परामर्स गरिरहेको छ । छलफल पश्चात कांग्रेसले गठवन्धनको विषयमा एक दुई भित्रमा अन्तीम निष्कर्ष सार्वजनीक गर्ने समेत वताएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation