हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

पत्रकार खराल वडा अध्यक्षको उमेदवार

कपिलवस्तु । लामो समयदेखि कपिलवस्तु वाट पत्रकारिता गर्दै आएका पत्रकार राजु खराल स्थानीय तहको निर्वाचनका लागि वडा अध्यक्षको उम्मेदवार बनेका छन् । कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा ३ मा उनी काग्रेसका तर्फबाट सर्वसम्मत उम्मेदवार बनाएको वडा सभापति गङ्गाधर भट्टराईले बताउनुभयो ।
झण्डै दुई दसक वर्षदेखि कपिलवस्तु लगाएत विभिन्न जिल्लामा रहेर पत्रकारीता गर्दै आएका खराल गत निर्वाचनमा पनि अध्यक्षका आकाक्षि रहेका थिए । यस पटक उनलाई वडा समिति वाट सर्व सम्मत रुपमा अध्यक्षको उम्मेदवार बनाउने निर्णय गरेको बताइएको छ । अन्य राजनिति दलबाट सर्वसम्मत रुपमा नाम सिफारीस हुन नसकेको शिवराज ३ मा कांग्रेश वाट भने खराल एकल उम्मेदवार बनेका हुन ।

जिल्लामा रहेको सामुदायिक रेडियो समानताका स्टेसन म्यानेजरको रुपमा लामो समय काम गरेका उनी हाल उक्त रेडियो अध्यक्ष समेत रहेका छ । जिल्लाको पश्चिमि क्षेत्रको पत्रकारिताको विकाश महत्त्वपूर्ण भुमिका रहेका खरालले जनप्रतिनिधि बन्ने इच्छा प्रकट गरेका हुन । थारु समुदायको बाहुल्यता रहेको भितिरिया गाउ निवासी खरालको थारु समुदायमा लोकप्रियता छ ।

सामुदायिक रेडियोहरुको छाता संगठन अकोरावमा लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष समेत रहेका खरालले नागरिकहरुका समस्यालाई आफुले बुझेको भन्दै जनताको सेवाको लागि उम्मेदवारी दिने बताएका छन् । वडाको सामाजिक तथा भौगोलिक अवस्थाको बारेमा आफुलाइ राम्रो सग जानकार रहेकोले सोही अनुसार वडाको बिकासको काममा लाग्ने उनको प्रतिवद्वता छ । सरल स्वभावका युवा नेता खरालले वडा अध्यक्ष जित्ने दाबी समेत गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation