लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

महाराजगन्जमा ५२५ जना नेकपा एमालेमा प्रवेश , एमाले बलियो बन्दै

महाराजगन्ज । कपिलवस्तु जिल्लाकाे महाराजगन्ज नगरपालिकामा आयाेजित कार्यकर्ता भेला तथा पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा ५२५ जना काङ्ग्रेस , लाेसपा , जसपा र अन्य पार्टी परित्याग गरि नेकपा एमाले पार्टीमा प्रवेश गरेका छन् । अब महाराजगन्जमा पनि नेकपा एमाले पार्टी बलियो बन्द‌ै गएको छ ।

कार्यकर्ता भेला तथा पार्टी प्रवेश कार्यक्रम मा लाेकतन्त्रिक समाजवादी पार्टी , नेपाली कांग्रेस , जनता समाजवादी पार्टी लगायत अन्य पार्टी परित्याग गरि इन्द्रराम यादव , इलाकत धाेबी , सफिक धुनिया , राजु यादव लगायत ५२५ जना नेकपा एमाले महाराजगन्जमा प्रवेश गरेका छन् ।

नेकपा एमाले पाेलिटव्युराे सदस्य तथा लुम्बिनी प्रदेश सह-इन्चार्ज विमला घिमिरेले एमाले पार्टी दलित , गरिब , असहाय , मजदुर र आम नेपालीहरुकाे समस्यालाई समाधान गर्ने एक मात्र पार्टी रहेको बताईन । महाराजगन्जकाे मुहार फेर्नकाे लागि अब हाम्रो पार्टीले मात्र गर्न सक्छ । सबैकाे पीडा बुझ्नकाे लागि र देशलाई समृद्ध बनाउन काे लागि एमाले पार्टीले नीति नियम बनाएको बताइन् ।

नेकपा एमाले काे केन्द्रीय सदस्य तथा कपिलवस्तु इन्चार्ज बलराम अधिकारीले नेकपा एमाले पार्टीले सबैलाई जाेड्ने काम गर्छ नकि ताेड्न काम गरेको छैन । सुखी नेपाली समृद्ध नेपाल बनाउने उदेश्य लिएर काम गरिरहेकाे छ नकि कसैलाई काखा र कसैलाई पाखा लगाउने काम गरेको छैन । पार्टीमा प्रवेश गरेका नव प्रवेशिलाई बधाई समेत दिनु भएको छ ।
नव प्रवेशि इन्द्रराम यादवले मन्तव्य काे क्रममा लाेसपा पार्टीकाे निति नियम र कार्य मेराे चित्त बुझेको थिएन त्यहि भएर मैले एमाले पार्टीमा प्रवेश गरेकाे छु । आज म धेरै खुसी पनि रहेको छु कि जुन पार्टीले आम जनताको हक , अधिकार र नेपाललाई समृद्ध बनाउने लक्ष्य लिएकाे छ त्यो पार्टी भनेको नेकपा एमाले नै जिकिर गरे ।

लुम्बिनी प्रदेश सह-इन्चार्ज विमला घिमिरे , कपिलवस्तु इन्चार्ज बलराम अधिकारी , कपिलवस्तु अध्यक्ष डम्मर शर्मा , जिल्ला सचिव सि.वी गहतराज , प्रदेश सभा सदस्य अर्जुन के.सी , शिवराज नगरपालिकाका प्रमुख नेत्रराज अधिकारी र महाराजगन्ज नगर अध्यक्ष निजामुद्दीन खां लगायत का नेताहरुले नेकपा एमाले पार्टीमा प्रवेश गरेका नव प्रवेशिहरुलाई टीका , गम्छा र माला लगाएर पार्टीमा स्वागत तथा बधाई ज्ञापन गरेका हुन ।

कार्यकर्ता भेला तथा पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा लुम्बिनी प्रदेश कमिटी सदस्य टेकराज पाैडेल , बुद्धभुमि नगर अध्यक्ष देवी बेल्बासे , महाराजगन्ज नगर इन्चार्ज अब्दुल मावुद खाँ,सह-इन्चार्ज शिवराम खड्का , मैराज खा ,अखिल नेपाल पिछडावर्ग महासंघका केन्द्रीय सदस्य अभिषेकमणि यादव लगायत नेता कार्यकर्ताहरुकाे सहभागीता कार्यक्रम सम्पन्न भयाे ।

कार्यक्रम संचालन महाराजगन्ज नगर कमिटी सचिव संताेष त्रिपाठीले गर्नु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation