हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

सिद्धार्थ गौतम बुद्ध क्याम्पसको क्याम्पस इकाई अधिवेशन सम्पन्न

कपिलवस्तु । नेपाल प्रगतिशील प्राध्यापक संगठन सिद्धार्थ गौतम बुद्ध क्याम्पसको क्याम्पस इकाई अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । अधिवेशनले क्याम्पसमा भइरहेका शैक्षिक प्राज्ञिक गतिविधिहरुको समिक्षा गर्दै सर्वसम्मत रूपमा नयाँ क्याम्पस कमिटी गठन गरेको छ । जसको अध्यक्षमा भुपाल शर्मा सचीवमा रामनाथ उपाध्याय काेषाध्यक्षमा सिमा घिमिरे र सदस्यहरुमा उपप्राध्यापक प्रगतीरत्न गुभाजु, लक्ष्मी पान्डे, दुर्गा भुसाल र कृष्ण प्रसाद सापकोटा चयन हुनुभएको छ । अधिवेशनले केन्द्रिय महाधिवेशन प्रतिनिधिमा भुपाल शर्मा र शिव कुमार ज्ञवालीलाई पठाउने निर्णय समेत गरेको छ । अधिवेशनमा क्याम्पसका सहायक क्याम्पस प्रमुख मनोज प्रसाद सापकोटाले शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गर्दै प्राध्यापहरु निरन्तर प्राज्ञिक कार्यमा सकृय रहदै क्याम्पसको उन्ननयनमा लाग्नुपर्ने बताउनु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation