भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

बर्दघाट चिसापानी अस्पतालका डाक्टर मृत अवस्था फेला

परासी । पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाट नगरपालिका वडा नं २ अवस्थित चिसापानी अस्पतालमा कार्यरत मेडिकल अधिकृत डा.दिपेन्द्र प्रताप सिंह मृत फेला परेका छन ।

कार्यलयमा कार्यरत रहेकै अबस्थामा आफ्नै कोठामा सुतेका डाक्टर दिउसो सम्म नउठेपछि दिउसो करिब २ बजेको समयमा मृत अवस्थामा भेटिएका थिए।डाक्टर रामग्राम नगरपालिका वडा -३ परासी निवासी हुन।

डा.दिपेन्द्र प्रताप सिंहको मृत्यु भए पछि बर्दघाट नगरपालिका तथा नगरपालिका अन्तर्गतका कार्यलयहरु भोलि एक दिनका लागि बन्द हुने नगरपालिकाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation