हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

कुलेन्द्र बिश्वकर्माको अध्यक्षतामा पर्बत कलाकार समाज नेपालको दोश्रो अधिबेशन सम्पन्न

संस्कार र संस्कृतिको बलमा उभियको संस्था पर्बत कलाकार समाज नेपालको दोश्रो अधिबेसन सम्पन्न भयको छ् । संस्कार र मित्रतालाई केन्द्रमा राखेर चर्चित दोहोरी गायक कुलेन्द्र बिश्वकर्माको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति निर्बिरोध निर्बाचित भयको छ । कार्यक्रममा बरिस्ठ पत्रकार तथा संस्थाका संचार सल्लाहाकार नारायण अमृत ज्यू,कानुनी सल्लाहाकार सेमन्तमणि खराल,युवा ब्याबसायी शिव शर्मा बाँस्तोला ,समाजसेवी डा.केदार सुवेदी ,पत्रकार जीवन पराजुली लगायतको बिशेष उपस्थिति रहेको थियो । संस्थाका संस्थापक अध्यक्ष कस्तुप पन्त ज्यूको अध्यक्षतामा संचालित अधिबेसनको पुर्बको बैठक ले जाँदा जाँदै
1) मातृभुमिमा सम्मान
2) चैतमा पर्तेलीहरुको बनभोज कार्यक्रम
3) जिल्लामा सबै निकाय सङ्ग सहकार्य गरि सांस्कृतिक कार्यक्रम गर्ने जस्ता अत्यन्तै महत्त्वपूर्ण निर्णय समेत गरेको छ।
सबै पर्बतेली कलाकारहरुलाई सस्थाभित्र समेटिने सस्थाको नबनिर्वाचित कार्यसमिति निम्नानुसार छ ।
अध्यक्ष : कुलेन्द्र बिश्वकर्मा
बरिस्ठ उपाध्यक्ष : कृष्ण समीप सुवेदी
उपाध्यक्ष : कुमार केसी
महासचिब : प्रल्हाद सुवेदी
सचिब : सुजन बराईली
कोषाध्यक्ष : सुश्मा लोहनी
सह कोषाध्यक्ष : लक्षु प्रकाश मल्ल
सदस्यहरु :
भिम बहादुर पौडेल
रमेश सेन्चुरी
सुरज श्रेष्ठ
सृजना जिसी
संकल्प सुबेदी
कल्पना काफ्ले
दिपिका पौडेल
अन्य सदस्य मनोनित गरि थपिने छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation