दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति                
समाचार :

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले बुधबार आकस्मिक रुपमा संसदीय दलको बैठक बोलाए

काठमाडौं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले बुधबार आकस्मिक रुपमा संसदीय दलको बैठक बोलाए । तर सांसदहरुलाई एजेण्डा भनिएको थिएन ।

संसद भवन नयाँ बानेश्वरमा तीन बजेका लागि बोलाइएको बैठक एक घन्टा ढिलो सुरु गर्दै संसदीय दलका प्रमुख सचेतक विशाल भट्टराईले सरकारले आकस्मिक रुपमा संघीय संसदको अधिवेशन अन्त्य गरेको, प्रतिनिधिसभामा प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर जबराविरुद्ध दर्ता भएको महाअभियोग प्रस्ताव र आगामी स्थानीय तहको निर्वाचनबारे छलफल गर्न संसदीय बैठक बोलाइएको भन्दै विषय प्रवेश गराए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation