हरियो सपना खोज्दै (कविता) नेपाल स्वयंसेवक संघको कृषि पर्यटन तथा शिक्षाको विकाश विषयक: अन्तर्कृया नेपाल स्वयंसेवक संघकाे ब्यवसायमा फड्को बुटवल जाेगीकुटीमा: वर्कसप दोश्रो बुद्धभूमि महोत्सव प्रदर्शनीमा आज प्रिति आले आउने चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी                
समाचार :

७६ जिल्ला नभए पनि गुल्मीमा गठवन्धन हुन्छ : मन्त्री झाँक्री

चैत ५ काठमाडौं । शहरी विकास मन्त्री रामकुमारी झाँक्रीले तीन तहको निर्वाचनसम्म गठवन्धन कायम रहने वताएकी छन । शनिवार काठमाडौंको वुद्वनगरमा एकीकृत समाजवादी गुल्मी काठमाडौ सम्पर्क मञ्चको भेलालाई सम्बोधन गर्दै मन्त्री झाँक्रीले स्थानीय तह,प्रदेश र संघीय तिनै तहकाे निर्वाचनमा पाँच दलीय गठवन्धन मिलेर जाने वताएकी हुन । एकीकृत समाजवादी पार्टीको सचिव समेत रहेकी नेतृ झाँक्रीले देशभर नै निर्वाचनमा गठवन्धन कायम रहन्छ यति ७६ जिल्लामा गठवन्धन नभए पनि गुल्मी जिल्लाभर गठवन्धन हुने उनकाे दावी छ । गुल्मीमा नेपाली काङ्ग्रेस,माआेवादी केन्द्र लगायत गठवन्धनका नेताहरूसगँ छलफल,सवांद चलिरहेको र गठवन्धन गररै अगाडि वढने सहमति भएको झाँक्रीले वताईन । राजनीतिमा लामो समय सक्रिय रहेपनि विभिन्न प्राविधिक कारणले गुल्मीको भुगाेलमा समय दिन नपाएकाेप्रति दुख व्यक्त गदै मन्त्री झाँक्रीले अहिले गुल्मीको भुगाेलमा काम गर्ने वातावरण निर्माण भएकाले त्यहाँका जनताको विकासमा आफ्नो ध्यान केन्द्रीय भएको वताईन । गुल्मेली जनताले आफ्नो अमुल्य मत दिएर पटकपटक जिताएका नेताहरूले जस्तो गफ धेरै गर्ने काम कम गर्ने परिपाटीको गुल्मीमा अत्य गर्दै गुल्मीको विकासमा केही देखिने गरि आफुले काम अगाडि वढाएकाे वताईन । खडग प्रसाद वलीले कम्युनिस्ट पार्टीको बहुमत भएको संसद पटकपटक विघटन गरेकोले आगामी निर्वाचनमा एमालेलाई जनताले पराजित गरिदिने उनको भनाइ रहेकाे ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation