लुम्बिनी प्रदेश मदरसा बोर्डका उपाध्यक्ष मशहूदले यूपी मदरसा बोर्ड प्रति व्यक्त गरे हार्दिक आभार कपिलवस्तु बाणगंगामा देशकै दाेस्राे वडा स्वयंसेवक समिति गठन माथागढीको सराइमा मगर एकता दिवस मनाइदै । कृष्णनगर बाट लागु औषध चरेस सहित २ महिला पक्राउ माओबादी केन्द्र जनताको पक्षमा सधै रहने: मौलाना मशहूद ट्राफिक कार्यालय कृष्णनगरले चालु आर्थिक बर्षमा छपन्न लाखभन्दा बढी राजस्व उठाउन सफल महिला कानूनी अधिकार सम्बन्धि दुई दिने तालिम कृष्णनगरमा समपन्न कृष्णनगरमा निशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट हजार बढी लाभान्वित असहाय, असक्तकाे खाेजिमा प्रस्थान: स्वयंसेवकहरू सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा लाखौं पर्ने अबैध कपडा बरामद                
समाचार :

नेकपा एमालेको जनबर्गिय संगठन नेपाल खेलकुद महासंघ कपिलवस्तुको अध्यक्षमा सुशील कुंवर चयन

जितपुुर ।
नेकपा एमालेको जनबर्गिय संगठन नेपाल खेलकुद महासंघ कपिलवस्तुको प्रथम जिल्ला अधिवेशनबाट जिल्ला अध्यक्षमा कमरेड सुशील कुंवर मनोनित हुनुभएको छ । त्यस्तै उपाध्यक्षमा क तम बहादुर क्षेत्री, कमरेड सबिना आचार्य, सचिवमा कमरेड अरुण सेन, सह(सचिवमा कमरेड उपेन्द्र पाण्डे, कमरेड खिम बहादुर क्षेत्री, कोषाध्यक्षमा कमरेड सुजन क्षेत्री सहित २१ सदस्यीय टिम चयन भएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation