भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने भोलि देखि सुरु हुने बुद्धभुमि कृषि पर्यटन महोत्सवको १ बजे उद्घाटन मन्त्री आचार्यले गर्ने नेपालमा पहिलोपटक समलैंगिक विवाह दर्ता बुद्धभूमि महोत्सवले स्थानीय उत्पादनलाई: जोड दिने                
समाचार :

३ किलो चरेससहित बाँकेबाट दुई जना पक्राउ

बाँके ।
बाँकेको प्रहरीले ३ किलो अवैध चरेससहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ । नेपालगञ्ज–२ , पुष्पलालचोकस्थित स्याङ्गजा गेष्ट हाउसमा प्रहरीले छापा मार्दा उक्त परिमाणको चरेससहित २ जनालाई पक्राउ गरिएको हो ।

बाँकेका प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी मधुुसुदन न्यौपानेका अनुसार पक्राउ पर्नेमा कालिकोटको खाडाचक्र नगरपालिका ९ का २५ वर्षीय प्रविण बिष्ट र सोही स्थानका २३ वर्षीय राजबहादुर कार्की रहेका छन् ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation