चितवन सामुदायिक पुस्तकालयमा संघका केन्द्रीय अध्यक्षकाे: अवलोकन महोत्सवमा आइतवार दर्शकको थामी नसक्नु भिड सामाजिक रूपान्तरणका लागि सामुदायिक पुस्तकालय स्वयंसेवक संघ केन्द्रकाे: अवलोकन भुकम्प पिडितका लागि बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न वर्तमान अवस्थाबारे नेकपा (विप्लव) द्धारा कपिलवस्तुमा बृहत अन्तरक्रिया बुद्धभुमि महाेत्सवमा जाजरकोट भुकम्प पिडित र पत्रकार लागि रक्तदान प्रदेश इंचार्ज: तिलक गिरी तौलिहवा उद्योग बाणिज्य संघको अध्यक्षमा पुनः गयादिन कुर्मी (दिपु) निर्वाचित बुद्धभूमि महोत्सवमा तेस्रो दिन शनिबार चर्चित लोक दोहोरि गायक पशुपति शर्मा आउने बुद्धभुमि पर्यटन महोत्सवको पहिलो दिन दर्शकको बाक्लो उपस्थिति बुद्धभुमि महाेत्सवमा शनिवार पशुपति शर्मा र भुमिका गिरी आउने                
समाचार :

पाल्पामा १४ वर्षीया बालिका बलात्कार गरेको आरोपमा एक युवक पक्राउ

बुटवल ।
१४ वर्षीया बालिका बलात्कार गरेको आरोपमा पाल्पामा एक जना युवक पक्राउ परेका छन् । चैत्र ४ गते साँझ रिब्दीकोट गाउँपालिकाकी ती बालिकालाई बलात्कार गरेको आरोपमा प्रहरीले सोही पालिका–६ बस्ने २१ वर्षीय मीनबहादुर गाहलाई पक्राउ गरेको हो ।

गाहलाई शनिवार पक्राउ गरेतापनि आइतबार सार्वजनिक गर्दै अनुसन्धान अगाडि बढाएको प्रहरीले जनाएको छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 उज्यालो आवाज All right reserved Site By : Himal Creation